Fertigatie in de groenteteelt
Uitwisselingsmoment Afgelopen eventMet fertigatie kan je je bemesting gericht sturen op de noden van je gewas. Op dit event krijg je info over hoe je kan fertigeren en wat de praktijkervaring is. We tonen ook een conventionele bemesting en irrigatie naast fertigatie in een biologische selderteelt.
"kouter Hingene-Wintam", Eikerheide Bornem
https://maps.app.goo.gl/TqGwdYbN4wKfJWiq5
Wat kan je verwachten?
Op 10 september '26 om 15u30 organiseert B3W, de Begeleidingsdienst voor Betere Bodem en Waterkwaliteit, een thematisch uitwisselingsmoment (TUM) rond fertigatie in de vollegronds groenteteelt. We bekijken de bemesting met fertigatie in een selderteelt op het bedrijf van Frank en Katrijn De Keyser - Spiessens.
Op de planning:
- kennismaking met Frank en Katrijn
Korte kennismaking met het bedrijf: Hoe bemesten zij nu? Waarom is fertigatie voor hen interessant? En wat zijn de eerste ervaringen? - fertigatietechnieken
Wat heb je nodig om te fertigeren en welke technieken kan je gebruiken? Stel hier je vragen rond materieel, meststoffen, schema's ... - fertigatie in een biologische selderteelt: resultaten
B3W zette een demoproef op bij Frank en Katrijn. Zo vergelijken we fertigatie met conventionele bemesting van een biologische selderteelt. Tijdens het uitwisselingsmoment bespreken we de resultaten. - afsluiten doen we met een broodje en een drankje.
Wil je deelnemen? Schrijf je snel in via het formulier hieronder! Inschrijven kan tot en met 9/9/26 12 uur.
Dit event is in samenwerking met het project VLAIO fertigatie.
Tot dan!
Schrijf je in!
De inschrijvingen van dit evenement werden afgesloten. De presentatie en andere materialen vind je binnenkort op deze pagina.